Opakowania i pudełka sztancowane
Torby, torebki
Teczki, art. biurowe
Blistry

Mini przyłbice na pasku - producent

Mini przyłbica

Komfortowa bardzo wygodna i lekka mini-przyłbica, zakrywająca nos i usta dla dzieci i dorosłych z możliwością regulacji gumek na każdy obwód głowy, skonstruowana tak aby można ją było wygodnie nosić na brodzie ale można ją również zakładać na nos. Zadaniem jej jest zminimalizowanie kontaktu nosa i ust z wirusami i bakteriami.

Mini-przyłbica rozmiar 210x110 mm wys. jest wykonana z folii PET wysokiej jakości z atestem (posiadamy deklarację zgodności producenta), należy ją odkażać środkami dezynfekującymi i biobójczymi lecz nie przecierać jej gdyż folia ulegnie zarysowaniu tylko lekko osuszać ją chusteczką higieniczną. Zdejmując - zawsze należy ją tak położyć aby szybka nie stykała się stroną zewnętrzną z powierzchnią blatu co przedłuży jej żywotność i uchroni ją od zarysowania powierzchni.

Przyłbica na pasku

Przyłbica o przejrzystości szkła na pasku z regulacją zapięcia, do wielokrotnego użytku.

Przyłbica wysokiej klasy, bardzo lekka, higieniczna, wygodna w użytkowaniu, wykonana z folii APET z atestem, pasek z folii PP. Przyłbica posiada przejrzystość szkła i jest oddalona od twarzy, co umożliwia swobodne oddychanie bez zaparowania szybki. Przyłbicę zaleca się dezynfekować środkami dezynfekcyjnymi, biobójczymi. Po zdjęciu z głowy (nie trzeba jej każdorazowo odpinać) zaleca się nie kłaść przyłbicy na blat od strony szybki, lecz stawiać ją pionowo. Przyłbica, do transportu jest oklejona dwustronnie folią, którą należy zdjąć przed użytkowaniem. Przyłbica osłania oczy, nos i usta i minimalizuje kontakt twarzy z wirusami i bakteriami. Pod przyłbicę można dodatkowo zakładać maseczkę miękką na nos i usta.

Mini przyłbica
Przyłbica na pasku